Socialpsikologjia Shiko më të madhe

Socialpsikologjia

David G. Myers BUE235

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një vepër madhore, një libër i plotë edhe sociologji edhe psikologji. Trajtimi i thjeshtë i fenomeneve të jetës së përditshme, tëjetës profesionale, të jetës studenteske, të prirjeve e dhuntive, të interesave, pasioneve, ndjenjave dhe emocioneve, të mendimit dhe intelektit, testet e shumta psikologjike, analizat dhe njohja me shembujt domethënës praktikë, përbëjnë thelbin e Socialpsikologjisë. Ky libër është i vlefshëm për mësuesit, prindërit dhe studentët e mësuesisë. Por ai u vlen edhe të gjithë lexuesve për tënjohur mirë të vërtetat e thella e të brishta dhe për t'u përballur me jetën e përditshme, sidomos me rastet e vështira e të athëta...

Më shumë detaje

118 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

UEGEN
Fletët590
ISBN9789992754621

1 500 Lekë

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Një vepër madhore, një libër i plotë edhe sociologji edhe psikologji. Trajtimi i thjeshtë i fenomeneve të jetës së përditshme, tëjetës profesionale, të jetës studenteske, të prirjeve e dhuntive, të interesave, pasioneve, ndjenjave dhe emocioneve, të mendimit dhe intelektit, testet e shumta psikologjike, analizat dhe njohja me shembujt domethënës praktikë, përbëjnë thelbin e Socialpsikologjisë. Ky libër është i vlefshëm për mësuesit, prindërit dhe studentët e mësuesisë. Por ai u vlen edhe të gjithë lexuesve për tënjohur mirë të vërtetat e thella e të brishta dhe për tÍu përballur me jetën e përditshme, sidomos me rastet e vështira e të athëta...

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët590
ISBN9789992754621
V. Bot2003
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiEnian dhe Mitro Çela