Shkenca e Konstruksioneve pergjate historise se saj Shiko më të madhe

Shkenca e Konstruksioneve pergjate historise se saj

Niko Pojani TO0051

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ky libër u drejtohet lexuesve të interesuar për Shkencën e Konstruksioneve, duke filluar nga studentët e inxhinierisë së ndërtimit dhe të arkitekturës, inxhinierët e arkitektët e diplomuar e deri te specialistët dhe studentët e disa profileve të tjera teknike, si inxhinieri mekanike, e minierave etj.

100 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Toena
ISBN9789994319039

2 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

29 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Faqe512
ISBN9789994319039
Titulli origjinalToena
Viti i Botimit2013
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Përmasat16.5x23