Projektimi i rrugëve dhe siguria rrugore Shiko më të madhe

Projektimi i rrugeve dhe siguria rrugore

Grup autorësh PKS0001

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ky botim i specializuar është hartuar nga puna në grup e anëtarëve të shoqërisë 47EK79 & Ilirida pks”, Ing. Kujtim Bektash Çela, ing. Eduart Çela, Ing. Blerim Kurti, Ing. Roland Çorapi, Ing. Klaidi Seferaj dhe Ing. Elona Mata. Falë përvojës dhe formimit profesional, ky tekst shërben si bazë në standardet e ndërtimit dhe mirëmbajtjes së rrugëve në Shqipëri, Kosovë dhe në gjithë rajonin

49 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Fletët394
ISBN9789928114549

14 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

9 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët394
ISBN9789928114549
V. Bot2015
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18-vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë