Set libri Gianni De Biasi dhe lojë tavoline 5në1 Shiko më të madhe

Set libri Gianni De Biasi dhe loje tavoline 5ne1

Ide Dhuratash IDE0134

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ditët e plazhit kalohen më bukur kur ke gjithçka të nevojitet me vete. Ky set është krijuar enkas për t’ia dhuruar tipave sportivë

Më shumë detaje

20 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

0 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

“Gianni De Biasi, revolucioni kuqezi”

Ky libër sapo është hedhur në qarkullim, pikërisht në pikun e sukseseve të paimagjinuara deri më tani nga sportdashësit shqiptarë.

5 lojra të ndryshme në një paketim, të cilat do t’iu shoqërojnë gjatë periudhës së pushimeve.

1) Loja Tris

2) Tabela e shahut

3) Tabela dhe gurët për të luajtur tavëll

4) Loja e famshme "Mos u nxeh" (mund të luhet nga 2 deri në 4 persona)

5) Dama

Të dhëna

V. Bot2016
VendodhjaTirane
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri