Cmim i reduktuar! Seria “Shkruaj - fshi - mëso” Shiko më të madhe

Seria “Shkruaj - fshi - meso”

Grup autorësh JB0264

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Këto dy libra janë për hapat e parë drejt dijes të vogëlushit tuaj. Përmes një tabele ku fëmija shkruan numra apo forma, nis rruga drejt dijes. Tabela, dhe materialet nuk janë të dëmshëm për shëndetin e tyre. Seti është i rekomandueshëm për fëmijë të moshës 3 vjeç e lart.

Më shumë detaje

900 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions

900 Lekë

-10%

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Seti me dy libra përmban:

1. “Numrat”, të cilin e gjeni tek linku:

Mëso të shkruash numrat me librin "Shkruaj Fshi Mëso".Me lapsin magjik, mund të shkruash dhe të rishkruash pa fund. Lapsi fshihet lehtë, nuk lë shenjë dhe nuk përmban lëndë të dëmshme. Ky libër është përgatitur enkas për ju, vogëlushë, që sapo keni nisur të numëroni dhe të shkruani numrat.

2. “Format”, të cilin e gjeni tek linku:

Mëso të vizatosh dhe të përvijosh me librin Shkruaj Fshi Mëso. Me lapsin magjik, mund të vizatosh forma pa fund. Lapsi fshihet lehtë, nuk lë shenjë dhe nuk përmban lëndë të dëmshme. Ky libër është përgatitur enkas për ju, vogëlushë, që sapo keni nisur të mësoni dhe të vizatoni format.

 

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha3 - 6 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë