I ri Cmim i reduktuar! Pako librash per dhurate gjate festave Shiko më të madhe

Pako librash per dhurate gjate festave

Grup autorësh A-007556

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ky set permban dy libra te vecante: Vjershat e Zihni Sakos, i cili rikthehet per lexuesit e vegjel pas shume kohes dhe perralla e famshme e Magjistarit Oz. E vecanta e ketij seti me libra jane ilustrimet e bukura te pergatitur nga Xhens Note.

Më shumë detaje

1100 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

553 Lekë

-15%

650 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Seti me dy libra permban

Magjistari OZ

Për Magjistarin OZ ka shumë libra. Por, në këtë botim të veçantë, përralla e tij vjen e shoqëruar me ilustrime fantastike, të cilat do t’ju pëlqejnë vogëlushëve të vegjël.

 

Vjersha per femije nga Zihni Sako

Pas shumë vitesh rikthehet Zihni Sako, me një libër për lexuesit e vegjël. Tregimtari, poeti dhe rrëfimtari shfaqet me një tufë vjershash fantastike, të shoqëruara me ilustrimet fantastike të Xhens Notes. Në fund të librit fëmijët do të gjejnë edhe disa vizatime të cilat presin për tu ngjyrosur nga vogëlushët

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Viti i Botimit2021
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë