Cmim i reduktuar! Biografi biznesmenësh të suksesshëm – set me 3 libra Shiko më të madhe

Biografi biznesmenesh te suksesshem – set me 3 libra

Grup autorësh SET0046

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Modelet gjithmonë janë shembull për tu ndjekur: Aq më tepër Steve Jobs, Elon Musk dhe Jack Ma. Ata kanë shënuar historinë e biznesit botëror përgjatë 50 viteve të fundit, prandaj i rekomandojmë në një set bashkërisht biografitë e këtyre tri mendjeve brilante.

Më shumë detaje

900 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

3 060 Lekë

-15%

3 600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Set me tre libra përmban:

“Jack Ma & Ali Baba nga Yan Qicheng

Biografi e një prej sipërmarrësve më të mëdhenj të Kinës, mendjes brilante, themeluesit të platformës Ali Baba.

“Elon Musk” nga Ashlee Vance

Ky libër është bestseller nr. 1 i Neë York Times në fushën e biznesit, libri numër 1 i botimeve të investimeve më të mirë të Ëall Stree Journal, NPR, Audible dhe botimi më i shitur në vitin 2015 në Amazon, platforma më e madhe në botë e librit online. Kur të lexoni historinë e bosit të SpaceX dhe Tesla, çdo lexuesi do t’i velen krahasimet me Stive Jobs. Fjalë të tjera janë të tepërta....

“Steve Jobs” nga Walter Isaacson

“Steve Jobs” është biografia e autorizuar e Steve Jobsit, themeluesit të kompanisë Apple. Ky libër që pati një sukses të jashtëzakonshëm nëpër botë, vjen edhe në shqip. Këto keni mundësinë të lexoni pjesë nga libri.

 

Të dhëna

V. Bot2019
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë