Cmim i reduktuar! Librat më të mirë për zhvillimin personal 2 – set me 3 libra Shiko më të madhe

Librat më të mirë për zhvillimin personal 2 – set me 3 libra

Grup autorësh SET0045

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Këto tre libra janë vlerësuar ndër më të mirët në botë për zhvillimin personal. Nëse keni ambicje në karrierën tuaj dhe doni të shpalosni potencialin brenda vetes, këto tri guida janë të shkëlqyera për t’iu këshilluar në ccdo hap që do të hidhni.

Më shumë detaje

40 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

2 125 Lekë

-15%

2 500 Lekë

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Seti me tre libra përmban:

“Baba i pasur baba i varfër” nga Robert Kiyosaki

“Baba i pasur baba i varfër” është një pikë filelstare për secilin që dëshiron të marrë kontroll mbi të ardhmen e tij financiare

 “Murgu që shiti ferrarin e vet” nga Robin Sharma

Një rrëfim për përmbushjen e ëndrrave dhe pushtimin e fatit tënd.

Katër marrëveshjet nga Don Miguel Ruiz

Një udhëzues praktik drejt lirisë personale. Mbi shtatë vite në listën bestseller të “Neë York Times”! Mbi 6 milionë kopje të shitura në SHBA. Përkthyer në mbi 40 gjuhë

 

Të dhëna

V. Bot2019
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë