I ri Cmim i reduktuar! Dashuri që flasin - me Pushkinin dhe Bukowskin Shiko më të madhe

Dashuri që flasin - me Pushkinin dhe Bukowskin

Grup autorësh SET0032

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Nuk besoj se ka set më të lexuar nga ata që janë në kërkim të dashurisë.... “Ditari sekret” i Pushkinit dhe “Fermrat” e Bukowskit vijnë së bashku, për t’ua dhuruar të gjithë miqve tuaj që nuk e kanë shijuar gjuhën e dashurisë

Më shumë detaje

42 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

1 275 Lekë

-15%

1 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Seti përmban këto libra:

1. “Ditari sekret” i Pushkinit. Vetëm këtë libër mund ta porositni tek linku KËTU.

Një histori dashurie që shkon deri në detajet më të imta të frikës, ankthit, pasionit, xhelozisë dhe intimitetit më të thellë. Një histori e çmendur që lexohet me një frymë...

2. “Femrat” nga Charles Bukoëski. Vetëm këtë libër mund ta porositni tek linku KËTU.

Los Angeles Time shkruan: "Femrat" është një rrëfim i gjallë, ngjethës dhe i pakompromis i një jete të jetuar në zgrip – një poemë rreth dashurisë dhe dhimbjes."

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë