I ri Cmim i reduktuar! Gjithçka për shtëpinë tuaj në katër manuale – set 4 libra Shiko më të madhe

Gjithcka per shtepine tuaj ne kater manuale – set 4 libra

Grup autorësh UP0111

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Këto katër libra janë bërë në një set për të qenë në çdo shtëpi; sepse ato janë përgatitur për tiu ardhur në ndihmë çdokujt që do të mësojë për të lyer, për të riparuar, për të zbukuruar dhe restauruar, si dhe për të dekoruar muret dhe dyshemenë.

Më shumë detaje

49 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet MAX

1 440 Lekë

-10%

1 600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Seti përmban katër libra:

1. Gjithçka për shtëpinë 1. Zbukurojmë duke lyer. (Manual praktik për rregullimet, kopshtarinë dhe zbukurimin e shtëpisë.) Porosite vetëm këtë libër në linkun KËTU

Një Manual i shkëlqyer e praktik për të rregulluar e zbukuruar shtëpinë tuaj. Fotografi me ngjyra, instruktim hap pas hapi, shembuj dhe modele të çmuara për një shtëpi të mrekullueshme...

2. Gjithçka për shtëpinë 2. Riparimi i objekteve shtëpiake. (Manual praktik). Porosite vetëm këtë libër në linkun KËTU

Harrojeni idenë se të bësh punë brenda në shtëpi është e bezdisshme: Mësoni si të realizoni instalime të vogla, si të rregulloni, por edhe disa nga të fshehtat e ndriçimit. Ndiqni këshillat për të realizuar punime druri, guri, etj

3. Gjithçka për shtëpinë 3. Zbukurojmë duke restauruar. (Manual praktik për rregullimet, kopshtarinë dhe zbukurimin e shtëpisë). Porosite vetëm këtë libër në linkun KËTU

Manual praktik për rregullimet, kopshtarinë dhe zbukurimin e shtëpisë: Duke e organizuar mirë punën dhe duke nxjerrë në pah pjesën më të mirë të mobilieve dhe aksesorëve tuaj, vendosja e çdo gjëje në vendin e duhur, thjesht do t'ju zbavitë

4. Gjithçka për shtëpinë 4. (dekorimi i mureve dhe dyshemesë). Porosite vetëm këtë libër në linkun KËTU

Nëpërmjet këtij libri, do t'ju ndihmojmë të zgjidhni ndërmjet një numri të madh modelesh ekzistuese; do t'ju shpjegojmë teknikat e duhura për t'i vendosur pllakat në mënyrën më të mirë.

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
V. Bot2008
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitKatalog
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë