Cmim i reduktuar! Seksi dhe çiftet – set 2 libra Shiko më të madhe

Seksi dhe ciftet – set 2 libra

Grup autorësh UP0112

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Seti përmban dy libra, të cilët nuk japin thjeshtë informacione bazike për marrëdhëniet me seksin e kundërt, por zbulojnë edhe elemente psikologjike dhe sjellin ushtrime të ndryshme fizike për të maksimalizuar ndjesitë tona seksuale. E bukura e këtij seti me libra është se sjell edhe raste konkrete të raporteve dashurore tek 50 çiftet më të famshme, duke nisur që nga Tristani dhe Izolta, Romeo e Zhuljeta, për të ardhur deri në ditët tona. Ky set është për ato çifte që e bëjnë çdo ditë Shën Valentin....

Më shumë detaje

8 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet MAX

1 260 Lekë

-10%

1 400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Rreth setit

Seti sjell informacione, të dhëna dhe kërkime shkencore rreth seksualitetit, njëherësh edhe modelet sesi kanë qenë raportet e çifteve më të famshme në botë. Për më shumë, ndiq titujt e librave:

1. “Seksi ynë” nga Lorena Berdun. Vetëm këtë libër mund ta porositësh direkt tek LINKU

Përmes elementeve psikologjike, autorja zbulon rolin e ushtrimeve të ndryshme fizike dhe pozicioneve për të nxitur ndjesitë tona. Gjithashtu, na ndihmon të zbulojmë të gjitha veçoritë që përbëjnë seksualizmin tonë, duke iu përgjigjur njëkohësisht dyshimeve dhe pasigurive që e shoqërojnë këtë element të rëndësishëm të jetës sonë të përditshme

2. Çiftet (Historitë më të famshme të dashurisë) nga Barbara Sichterman. Vetëm këtë libër mund ta porositësh direkt tek LINKU

Historitë më të famshme të dashurisë: nga Tristani dhe Izolta te Romeo dhe Zhuljeta, duke kaluar nga Napoleoni dhe Zhozefina, Salvator Dali dhe Gala...

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë