Cmim i reduktuar! Libra për fëmijë të shëndetshëm dhe të lumtur – set 3 libra Shiko më të madhe

Libra per femije te shendetshem dhe te lumtur – set 3 libra

Grup autorësh UP0110

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Të rrisësh një fëmijë është një sfidë e vështirë: Që në momentin që na bëhet e ditur për jetën e tij që në fetus deri kur bëhet zoti i vetvetes, ka shumë beteja të përditshme të cilat janë tejet të vështira: Kujdesi shëndetësor, ushqyerja e shëndetshme janë vetëm disa prej tyre. Por, veç tyre ne rekomandojmë edhe libra për ti edukuar dhe bërë fëmijët të lumtur edhe në aspektin psikologjik....

Më shumë detaje

1 Artikull

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet MAX

3 060 Lekë

-10%

3 400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Rreth setit

Seti përmban tre libra të përzgjedhe për aspektin shëndetësor, ushqyerjen dhe aspektin psikologjik, të cilat duhet të jenë si guida të pranishme në bibliotekën e çdo familje që ka fëmijë. Për më shumë, ndiq linkun:

1. “Si të kujdeseni për fëmijët tuaj” nga Robert H. Pantell, James F. Fries, Donald M. Vickery. Vetëm këtë libër mund ta porositësh direkt tek LINKU

Një udhëzues i detajuar, me ilustrime, për kujdesin mjekësor të prindërve ndaj fëmijëve që nga shtatëzania deri në moshë të rritur, i cili plotëson nevojat me informacione dhe këshilla për çdo situatë. Rekomandime të vlefshme shëndetësore, të dhëna në një stil të këndshëm të shkruari, i udhëheqin prindërit me kujdes përgjatë foshnjërisë, fëmijërisë së hershme dhe periudhës së adoleshencës

2. “Si t’i ushqejmë fëmijët në mënyrë të shëndetshme” nga Anita Bean. Vetëm këtë libër mund ta porositësh direkt tek LINKU

Ky libër përmban këshilla për ushqyerjen e shëndetshme të fëmijëve dhe trajtimin e atyre që janë mbi peshë. Gjithashtu, është edhe një udhëzues për përgatitjen e vakteve pa shumë mundim. Të përgatitura nga prindërit dhe të shijuara nga fëmijët, recetat që do të gjeni këtu do t'ju ofrojnë ide të reja për një ushqyerje sa më të shëndetshme të fëmijëve tuaj

3. “Sekreti i fëmijëve të lumtur” nga Steve Biddulph. Vetëm këtë libër mund ta porositësh direkt tek LINKU

Ky libër iu ndihmon të komunikoni me fëmijët tuaj nga koha kur ata janë foshnje, deri në moshën e adoleshencës. Ai ju bën të ndiheni më të sigurt në vetvete, më të fortë, më të dashur, më të qartë dhe më të çlirët si prindër

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë