Cmim i reduktuar! Set me 3 libra, Kuzhina mesdhetare në një muaj: Supa, Rizoto dhe Spageti Shiko më të madhe

Set me 3 libra, Kuzhina mesdhetare ne nje muaj: Supa, Rizoto dhe Spageti

Grup autorësh ISO0010

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ky është një set që përmban tre libra, me kosto tejet ekonomike, që duhet të jenë në kuzhinën e çdo familje shqiptare. Janë të paktën 120 receta gatimesh mesdhetare, tej mase të përshtatshme, plot shëndet dhe të realizueshme për secilin prej nesh.

Më shumë detaje

1000 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Irisoft Education

945 Lekë

-10%

1 050 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Rreth setit me tre libra

Librat e kuzhinës të ciklit “1 muaj në kuzhinë” janë libra të përshtatur nga receta mesdhetare dhe kryesisht nga ato të kuzhinës italiane. Përshtatësi i tyre, Artan SELENICA ka përzgjedhur me kujdes jo vetëm receta ekonomike dhe të thjeshta për t’u përgatitur në shtëpitë e amvisave në masë të gjerë, por ka përgatitur për botim edhe libra ekonomike, me çmim te arsyeshëm, të cilat mund t’i blejë masa e gjerë e popullit.

Në këto libra vijnë rreth 120 receta për gatimin e spagetit, rizotove dhe supave të ndryshme, me përbërësit që duhen dhe me mënyrat e gatimit. Këto guida për kuzhinën e një familje të zakonshme sjellin edhe sekretet e gatimit dhe arritjen e shijeve të tyre rast pas rasti.

Receta gatimi – Spageti (kliko këtu për të blerë veç librin)

Receta gatimi – Supa (kliko këtu për të blerë veç librin)

Receta gatimi – Rizoto (kliko këtu për të blerë veç librin)

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe120
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiArtan Selenica