I ri Cmim i reduktuar! Mesimet e babait te pasur per lirine financiare Shiko më të madhe

Mesimet e babait te pasur per lirine financiare

Robert T. Kyrosaki, Sharon L. Lechter A-007524

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ky set permban dy vellimet e librit “Babai i pasur, babai i varfër” të autorit Robert Kiyosaki, - të konsideruara si librat-guida më të mirat në botë për të njohur mënyrën sesi mund të fitosh paranë dhe për të arritur lirinë financiare.

Më shumë detaje

1097 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

TITANIK

1 890 Lekë

-10%

2 100 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Seti përmban dy libra:

“Babai i pasur, babai i varfër” 1 nga Robert Kiyosaki

“Baba i pasur baba i varfër” do tua rrëzojë mitin se keni nevojë për të ardhura më të mëdha për tu bërë i pasur; Ta sfidojë besimin se shtëpia juaj është burimi financiar;

T’u tregojë prindërve përse ata nuk mund të mbështeten në sistemin shkollor për të mësuar fëmijët e tyre rreth parasë

T’iu mësojë si ti harxhoni burimet dhe shpenzimet financiare;

T’iu mësojë si ti mësoni fëmijët tuaj me paratë që të jeni më të sukseshëm financiarisht në të ardhmen.

Robert Kiyosaki është një biznesmen, investitor, autor librash dhe mësues. Ai i mëson njerëzit që të bëhen milionerë. Për këtë arsye ata e quajnë mësues shkolle për milionerë...

 

“Babai i pasur, babai i varfër” 2 nga Robert T. Kyrosaki dhe Sharon L. Lechter

Ky libër është vijim i vëllimit të parë bestseller absolut “Baba i pasur, baba i varfër”, ku kësaj radhe autorët sjellin këshillat që jep babai i pasur për paranë djalit të tij. Kësaj radhe jepen udhëzime për të arritur lirinë tuaj financiare

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
V. Bot2021
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri