I ri Cmim i reduktuar! Libra motivimi te vitit 2021 Shiko më të madhe

Libra motivimi te vitit 2021

Brian Tracy, Amy Morin A-007538

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Nese ndiheni te pamotivuar, - nese nuk keni pasion per te bere gjera apo nese keni nevoje per nje nxitje te brendshme per te kerkuar dhe bere me te miren brenda jush, keto dy libra kane nje fuqi te jashtezakonshme gjate procesit te leximit per t’ju nxjerre nga apatia dhe per t’u dhene shtytje per te bere gjera te medha. 

Më shumë detaje

1100 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

1 800 Lekë

-10%

2 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Seti me dy libra permban:

“13 gjera qe njerezit e forte menderisht nuk i bejne” nga Amy Morin

Rimerrni Fuqinë Tuaj, Përqafoni Ndryshimin, Përballuni me Frikën tuaj dhe Stërvitni Trurin për Lumturi dhe Sukses Sensacion viral mbarëbotëror. Strategji të reja revolucionare që funksionojnë për të gjithë, nga shtëpiaket te ushtarët, nga mësuesit te drejtuesit.

13 gjëra që njerëzit e fortë mendërisht nuk i bëjnë:

NUK E HUMBASIN KOHËN DUKE NDIER KEQARDHJE PËR VETEN       

NUK HEQIN DORË NGA FUQIA E TYRE

NUK I SHMANGEN NDRYSHIMIT

NUK PËRQENDROHEN TE GJËRAT QË NUK MUND T’I KONTROLLOJNË          

NUK SHQETËSOHEN QË T’I KËNAQIN TË GJITHË

NUK KANË FRIKË TË NDËRMARRIN RREZIQE TË LLOGARITURA

NUK JETOJNË ME TË KALUARËN

NUK PËRSËRISIN VAZHDIMISHT TË NJËJTAT GABIME   

NUK E URREJNË SUKSESIN E TË TJERËVE

NUK DORËZOHEN PAS DËSHTIMIT TË PARË

NUK KANË FRIKË TË KALOJNË KOHË VETËM

NUK MENDOJNË SE BOTA U DETYROHET NDONJË GJË

NUK PRESIN REZULTATE TË MENJËHERSHME

 

“Ska me justifikime” nga Brian Tracy

Ky libër do të të shërbejë si udhëzues që të bëhesh hap pas hapi njeri madhështor që të mund të bësh arritje madhështore në jetën tënde personale dhe profesionale, përmes tri fushave: qëllimet personale; qëllimet në biznes dhe lumturinë e përgjithshme.

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
V. Bot2021
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri