Cmim i reduktuar! SET – tre libra bashkë për pasionin dhe vesin, - 20% Shiko më të madhe

SET – tre libra bashke per pasionin dhe vesin

Botimet MAX UP0105

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Veset dhe pasioni janë pjesë e pandarë e jetës: Lënia e duhanit, lëshimi pas femrave dhe veshja sipas këndvështrimit psikologjik, vijnë në një super-ofertë nga Botimet MAX dhe Bukinist

Më shumë detaje

9 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet MAX

990 Lekë

-10%

1 100 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Veset dhe pasioni janë pjesë e pandarë e jetës. Njëri prej tyre është edhe konsumi i duhanit. Të gjithë e dinë se është i dëmshëm, por janë të paktë ata që kanë vullnet për ta lënë. Ky libër dhe dy botime të tjera, njëri për marrëdhëniet me femrat dhe tjetri për pasionin e veshjes, - të tre këto vijnë në setin në nisjen e Bukinist, falë ofertës së “Botime Max”, të dedikuara për t’iua sjellë lexuesve edhe në këto ditë vere.

Si të lësh duhani për 1 orë (Susan Hepburn) (kliko këtu për ta blerë veç librin)   

Të gjithë dashnorët kanë frikë (Pascal Quignard) (kliko këtu për ta blerë veç librin)   

Zhvishmëni, - psikanalizë e stilit të rrobave (Catherine Joubert dhe Sarah Stern)

(kliko këtu për ta blerë veç librin)   

Të tre librat ofrohen me – 20% të çmimit të kopertinës

Të dhëna

Weight682
Lloji i botimitHard Copy
Titulli origjinalBotimet MAX
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri