Cmim i reduktuar! SET – tre libra për shëndetin tuaj bashkë, - 20% Shiko më të madhe

SET – tre libra per shendetin tuaj bashke, - 20%

Botimet MAX UP0104

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Shëndeti mbi të gjitha, por duhet të dimë sesi të kujdesemi për të. Botimet MAX dhe Bukinist sjellin një set me tre libra, botimet më të mira në fushën e infromimit shëndetësor

Më shumë detaje

8 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet MAX

1 530 Lekë

-10%

1 700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Shëndeti mbi të gjitha, por duhet të dimë sesi të kujdesemi për të. Botimet MAX dhe Bukinist sjellin një set me tre libra, botimet më të mira në fushën e infromimit shëndetësor, të përgatitur nga specialistë të njohur në nivel global, për kujdesin shëndetësor personal.  Njëri prej tyre është i dedikuar vetëm për diabetin dhe mënyrën e ushqyerjes për këtë kategori pacientësh.

Pakoja e ofertës përfshin këto libra:

Magjia e ujit (Alexa Fleckenstein dhe Roanne Weisman) (kliko këtu për ta blerë veç librin)

3 mollë në ditë (Tammi Flynn) (kliko këtu për ta blerë veç librin)

Si të ushqehemi kur kemi diabet (Elaine Magee) (kliko këtu për ta blerë veç librin)

Të tre librat ofrohen me – 20% të çmimit të kopertinës

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Titulli origjinalBotimet MAX
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë