Cmim i reduktuar! Eja ne pushime me Magjistarin Blu 3 Shiko më të madhe

Eja ne pushime me Magjistarin Blu 3

Ana Sheldia BDI0292

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një libër me ushtrime dhe lojëra për klasën e tretë. Shumë ushtrime dhe lojëra për të mos harruar ato që ke mësuar gjatë vitit.

Më shumë detaje

890 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dituria
ISBN9789992759909

405 Lekë

-10%

450 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

4 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Seria e librave Eja në pushime ndihmon të vegjlit të argëtohen kur janë në pushime edhe duke mësuar .

Të dhëna

Lloji i botimitHardcopy
Faqe64
ISBN9789992759909
V. Bot2006
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
Grupmosha7-14 vjeç
Numri i botimeveI parë