Konklava Shiko më të madhe
Pjesë nga libri

Konklava

Roberto Pazzi UP0045

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Në një takim historik me Perëndimin, romani bën radiografinë e shoqërisë: portretin e Italisë së sotme, të vendosur në një atmosferë të çuditshme dhe groteske, me raste të përlyera, por gjithnjë të besueshme

50 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet MAX
ISBN978 99943 37 88 0

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe296
ISBN978 99943 37 88 0
Titulli origjinalBotimet MAX
V. Bot2007
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
Përmasat20x13
PërkthyesiMerita Lleshaj