Miku i Kafkës Shiko më të madhe

Miku i Kafkes

Miro Gavran BEM0104

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një roman për shkrimtarin që e duan të gjithë. Për më shumë, një roman për njeriun që e deshi atë shkrimtar më shumë se të gjithë. Një himn për miqësinë mes Franc Kafkës dhe Maks Brodit. Një libër që lexohet me një frymë dhe që të lë pa frymë

1 Artikull

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

OM
Fletët140
ISBN9789951632195

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Fletët140
ISBN9789951632195
Titulli origjinalKafkin prijatelj
V. Bot2015
VendodhjaPrishtinë
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiBen Apolloni