Mali Magjik Vol. II Shiko më të madhe
Pjesë nga libri

Mali Magjik Vol. II

Tomas Man FB0047

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Libri shikohet si roman edukimi, roman zhvillimi, roman arsimimi. Lexuesi duhet të kushtojë vëmendje të madhe në leximin e këtij libri që mund të quhet "roman idesh". Nga të gjithë librat e tij është "Mali magjik" që ka më së shumti "karakterin e një partiture" dhe dialektika e tij është ajo muzikore. Që "Mali..." është një rrëfim i konceptuar në mënyrë dialektike, duket hapur

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet 55
Fletët655
ISBN9789994356584

2 600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët655
ISBN9789994356584
V. Bot2009
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
Numri i botimeveParë
PërkthyesiAfrim Koçi