I ri Gjahtari i tigrave Shiko më të madhe

Gjahtari i tigrave

Paullina Simons A-008806

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Autorja e sages bestseller “Tatiana dhe Aleksandri”, Paullina Simons vjen me nje tjeter roman te ri para lexuesit shqiptar: Gjahtari i tigrave i çon lexuesit nga lartësitë marramendëse të gëzimit në thellësitë e dëshpërimit dhe kjo përsëritet, në një roman të ri të paharrueshëm nga një tregimtare e mrekullueshme.

Më shumë detaje

11096 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Toena
ISBN9789928376275

1 600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Xhuliani, një djalë i ri dhe i pashëm, bën një jetë magjepsëse në Los Anxhelos. Bota e tij përmbyset nga një lidhje dashurie me Jozefinën, një grua e re misterioze, që ia merr mendjen krejtësisht. Por ajo nuk është ashtu siç duket, ajo mbart sekrete që i ndajnë - ndoshta përgjithmonë.

Kështu fillon aventura e jashtëzakonshme e Xhulianit dhe Jozefinës, dashurisë, humbjes dhe forcave mistike, që i lidhin njerëzit së bashku përtej kohës dhe hapësirës.

Është një udhëtim që e shtyn Xhulianin drejt dashurisë së përmbushur… ose drejt pavetëdijes.

Të dhëna

Lloji i botimitPaperback
Faqe448
ISBN9789928376275
V. Bot2022
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
RomanSagë&Histori