Cmim i reduktuar! Vetem per ty Shiko më të madhe

Vetem per ty

Iva Nikolli A-007882

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një roman plot emocion, me një stil të qartë e të thjeshtë, që ka në qendër lidhje familjare e miqësore, dashurinë, sakrificën dhe forcën e madhe për të ecur përpara e për të buzëqeshur, edhe atëherë kur duket se nuk ka më shpresë…

Më shumë detaje

1110 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dituria
ISBN9789928217837

450 Lekë

-10%

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Kjo është historia e një motre dhe një vëllai binjak: Xheinës dhe Danielit. Të mbetur jetimë në moshë fare të re, dy të rinjtë detyrohen të gjejnë forca për të përballuar dhembjen e madhe nga humbja e prindërve dhe pastaj për të mbijetuar.

Një lidhje e ngushtë motër e vëlla, që papritur qëndron në fije të perit. Pas një debati të ashpër, Danieli largohet nga shtëpia (emigron në Suedi), duke e lënë Xheinën t’ia dalë e vetme.

Pas gjashtë vitesh ndarjeje, kaluar plot vështirësi e peripeci, motër e vëlla ritakohen, por duket se jeta ka rezervuar një tjetër ndarje për ta. Këtë herë përgjithnjë…

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe132
ISBN9789928217837
V. Bot2019
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë