Legjenda e kalorësit të Skënderbeut Shiko më të madhe

Legjenda e kalorësit të Skënderbeut

Gaqo Bushaka BOM0149

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Gaqo Bushaka është një nga autorët më të suksesshëm në Shqipëri. Ka kontribuar në lëvrimin e një lloj përralle "të re"për fëmijët që e bën të pëlqyeshme dhe tepër interesante. Ka lëvruar prozën e gjatë, dhe sidomos romanin për fëmijë.?

44 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

OMSCA-1
Fletët221
ISBN9789992740582

300 Lekë

Share

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Fletët221
ISBN9789992740582
V. Bot2001
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7 - 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë