Anekdota Shiko më të madhe

Anekdota

Thoma Duka TO0186

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ky libër me anekdota, me këto rrëfime shpotitëse dhe satirike, me një gjuhë të thjeshtë e zbavitëse, humor të hollë e satirë therëse, të mbledhura me kujdes.

8 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Toena
ISBN9789928425409

700 Lekë

Share

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
ISBN9789928425409
Titulli origjinalToena
V. Bot2015
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
Përmasat13x20