Ti, e dashur Shiko më të madhe

Ti, e dashur

Jean-Baptiste gendrarme UP0093

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Thonë se dashuria sfidon çdo sëmundje. Franci është i dashuruar dhe jeton mrekullisht me gruan e ëndrrave. Por, 26 vjeçari është shëndetlig e i sëmurë rëndë, me pak shpresa për jetën. Shpëtimi mund të jetë... një dhomë oksigjeni, infermiere e mjekë... apo atë që mund ta shpëtojë, dashuria e jetës së tij... A do të ndodhë mrekullia?

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet MAX
Fletët212
ISBN978 99943 37 25 4

300 Lekë

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët212
ISBN978 99943 37 25 4
Titulli origjinalBotimet MAX
V. Bot2006
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
PërkthyesiKlodiana Gashi