Puthjet e veres Shiko më të madhe

Puthjet e veres

Anna Premoli BOT0180

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Verë, koha e largimit, e pushimeve dhe të dashurve të papritur... Si për Titin e cila, e mbetur në plazhet e Triestes, përfshihet në një aventurë në mungesë të bashkëshortit apo për Leksin e cila, pasi shkoi me shokët për pushime në Meksikë, përjetoi një verë romantike dhe të paharrueshme.

Më shumë detaje

43 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
Fletët244
ISBN9789928001375

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Kurse për atë që ka zgjedhur kampin dhe është në kërkim të aventurës, si Sveva, Slivia dhe Kiara, ditët në çadër mund të rezervojnë surpriza të këndshme... Por ka edhe nga ato që qëndrojnë në qytet dhe, për faj të kondicionerit të prishur, e lëshojnë veten në një pasion që të përvëlon, të tundon e të zbavit. Si Stela që, e detyruar ta kalojë gushtin në Romë, jep mësime vallëzimi latino-amerikan në për një grup në Ostia. Por nipi misterioz i njërës prej nxënëseve të saj arrin t'ia turbullojë ditët e qeta e plot vapë. Ndërkaq Roberta, një gazetare e lirë, e kapur në kurth nga një martesë e mërzitshme, përfshihet në një dashuri të përzier me çokollatë të shkrirë dhe torta... Qofshi nën hijen e çadrës, nën diellin e zjarrtë apo në freskinë e malit, do t'ju tërheqin shumë këto rrëfime pikante e të parezistueshme, sepse edhe vera juaj mund të kthehet në një verë plot me puthje!

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët244
ISBN9789928001375
V. Bot2015
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
Grupmoshambi 14 vjeç
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAnila Hatia