E lidhur ngushtë me ty Shiko më të madhe

E lidhur ngushte me ty

Sylvia Day BOM0007

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Romani i serisë Crossfire: Pushteti i errët dhe i mahnitshëm i zotërimit...

Më shumë detaje

27 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

OMSCA-1
Fletët426
ISBN9789928132260

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Më tepër

Një libër me një shtrat të fortë erotik, por edhe me një fabul tërheqëse. Sylvia Day është shkrimtarja nr. 1 më e shitur në listën e “New York Times”, si edhe në mbarë botën, me më shumë se një duzinë romanesh, që kanë fituar çmime e janë përkthyer në 40 vende. Ajo është autorja nr.1 më e shitur në 20 vende, me miliona kopje të botuara, si edhe më e pëlqyera nga lexuesit e gjinive të ndryshme. Ajo është përzgjedhur si kandidate e çmimit “Goodreads Choice Award” për “Shkrimtarin më të mirë”, është nderuar me çmimin “Romancierja më e mirë e vitit” nga “Amazon Day”, ka fituar çmimin “RT Book Reviews Reviewers Choice Award” dhe është përzgjedhur dy herë si kandidate për çmimin prestigjioz RITA për romancierët amerikanë.

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët426
ISBN9789928132260
V. Bot2013
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitRevistë
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiMeril Orti