Cmim i reduktuar! Një me ty Shiko më të madhe

Një me ty

Sylvia Day BOM0004

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

“Një me ty”, një roman jashtëzakonisht prekës dhe joshës, është finalja e shumëpritur e sagës “Crossfire”, një histori e zjarrtë dashurie, që ka bërë për vete miliona lexues në mbarë botën. 

Më shumë detaje

4 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

OMSCA-1
Fletët464
ISBN9789928132741

1 020 Lekë

-15%

1 200 Lekë

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Romani i pestë i serisë “Crossfire” e sjell historinë e Gidionit dhe të Ivës në një përfundim të kënaqshëm. Duke rrëfyer herë njëri e herë tjetri, kapitull pas kapitulli, Gidioni dhe Iva na shpalosin tërheqjen fizike shpërthyese që kanë për njëri-tjetrin, vlerësimin për mënyrën se si e ndihmojnë ata njëri-tjetrin për të shëruar plagët e vjetra emocionale dhe besimin e ndërsjellë që sa vjen e u shtohet. Njerëz të shkëlqyer, mjedise luksoze, seks përvëlues dhe dashuri pasionante ndërmjet dy të martuarish, të gjitha këto e bëjnë këtë një përmbyllje të ngrohtë e të kënaqshme të serisë. - Publishers Weekly.

Marrëdhënia e ndërlikuar ndërmjet Ivës dhe Gidionit shpaloset me lëndime, pasion, fiksime e, ç’është më e rëndësishmja, me dashuri. Rrëfimi pa të meta i Day-it i shoqëron lexuesit në udhëtimin që bëjnë këto dy personazhe të lënduara drejt njëri-tjetrit, me emocione shteruese, që vërshojnë jashtë librit. Një histori e mrekullueshme, e shkruar nga një shkrimtare mjeshtre - RT Book Reviews.

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët464
ISBN9789928132741
Titulli origjinalOMSCA-1
V. Bot2016
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë