Dashuri e huaj Shiko më të madhe

Dashuri e huaj

Elvira Dones PE0017

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Elvira Dones shkruan me një stil të pastër dhe të freskët, duke ngritur pyetje dinake mbi kulturën, artin dhe, mbi të gjitha, mbi gjininë.

8 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PEGI
Fletët292
ISBN978 9928 175 80 9

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Fletët292
ISBN978 9928 175 80 9
Titulli origjinalPegi
V. Bot2015
VendodhjaTirane