Historiku i boteroreve te futbollit II Shiko më të madhe

Historiku i boteroreve te futbollit II

UP0037

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Historia e kampionateve botërore pas viteve '70: Në faqet e këtij libri nuk mungojnë rekordet - një nga ato fjalë që thuhet kështu në pothuaj të gjitha gjuhët. Sidoqoftë, rekordet janë bërë për t'u thyer dhe për të mbetur në histori, por edhe për të dalë prej saj

901 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet MAX
ISBN978 99943 37 12 2

400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe115
ISBN978 99943 37 12 2
Titulli origjinalBotimet MAX
V. Bot2006
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
Përmasat20x13
PërkthyesiGuri Shyti