Babai në shi Shiko më të madhe

Babai në shi

Virion Graçi UP0011

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Libri është roman-elegji për parajsën e humbur të dashurisë familjare, për zhgënjimet dramatike të individit e të shoqërisë sonë përballë një morali të ri dhe një mënyre të re jetese

51 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet MAX
Fletët208
ISBN978 99943 37 64 4

350 Lekë

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët208
ISBN978 99943 37 64 4
Titulli origjinalBotimet MAX
V. Bot2006
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
Përmasat20x13