Afërdita përsëri në fshat Shiko më të madhe

Aferdita perseri ne fshat

Sterjo Spasse BSP003

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ky libër, edhe si vijim i romanit Afërdita, paraqet thyerjen e madhe të metodës, duke u shkruar nga autori sipas parimeve të realizimit socialist, ku jeta e arsimtares zhvillohet sërish në fshat, në Grykas, por kësaj radhe personazhit i vijnë në ndihmë edhe aktorë të tjerë për të realizuar misionin e saj. A ndodhi thyerja e veprës dhe e personazhit tonë?!

1 Artikull

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ISBN9789928139429

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe287
ISBN9789928139429
Titulli origjinalEdlora
V. Bot2012
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 16 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI shtatë
RomanSagë&Histori