Afërdita Shiko më të madhe

Aferdita

Sterjo Spasse BSP002

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

“Afërdita” është një ndër romanet më popullore dhe më të lexuara të letërsisë shqipe, i cili sjell historinë dhe jetën e një mësueseje në Shqipërinë e viteve 40 në misionin e saj për të ndryshuar realitetin. Ky realitet ka ndryshuar pak edhe në ditët tona prandaj vazhdon të lexohet me endje libri

1 Artikull

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Fletët171
ISBN9789995613433

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët171
ISBN9789995613433
Titulli origjinalWESO
V. Bot2013
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimevegjashtë
RomanRomancë&Pasion