Cmim i reduktuar! Gabimet politike në Kosovë dhe Shqipëri Shiko më të madhe

Gabimet politike ne Kosove dhe Shqiperi

Gjon Keka BG0044

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ky libër sjell një sprovë për një strategji të qeverisjes së re: Si mund të fitojnë shqiptarët kohën e humbur përballë zhvillimeve rajonale, europiane dhe globale. Përmes një sërë analizash të bëra në kohë të ndryshme vjen një optikë ndryshe për bashkëpunimin mes Shqipërisë dhe Kosovës

903 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
Fletët248
ISBN9789995677497

640 Lekë

-20%

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët248
ISBN9789995677497
RedaktoriAntoneta Vouli
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë