Cmim i reduktuar! Udhëkryqe të Historisë Shiko më të madhe

Udhekryqe te Historise

Apostol Duka BEL0029

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Gazetari i njohur Apostol Duka synon që të zbardhë momentet më pikante të historisë së re të Shqipërisë, duke rrëfyer përmes miqve dhe armiqve të Enver Hoxhës, sjellë dëshmi të personazheve të tilla si Haxhi Lleshi, Shefqet Peçi, Ymer Dishnica, Bedri Spahiu, Spiro Koleka, Haki Toska, Nexhmije Hoxha, Pilo Peristeri, Muhamet Prodani, Maliq Sadushi, etj., të cilat janë botuar në organe të ndryshme para dhe pas viteve ‘90

1 Artikull

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Toena
Fletët389
ISBN978994312283

850 Lekë

-15%

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët389
ISBN978994312283
RedaktoriSofokli Duka
V. Bot2007
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë