Fenomeni Blushi Shiko më të madhe

Fenomeni Blushi

Behar Gjoka UE0127

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Blushi, duam a nuk duam, është një pikë interesante e shkrimit letrar, që ka tërhequr vëmendjen e lexuesit të shumë fushave, dhe unë po rrekem të them se kjo nuk është vetëm pse ai është në politikë, ose që herë pas herë, duket edhe në gazetari, të cilën më parë e ka patur fort për zemër, por sepse ka këto elementë të tekstit, të rrëfimit, të stilit të përveçëm, që e bëjnë atë pjesë të letërsisë moderne dhe postmoderne. Blushi, me kët

Më shumë detaje

900 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

UET Press & MAPO Editions
ISBN9789928418172

900 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

                                                    

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe180
ISBN9789928418172
V. Bot2013
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18-vjeç
Numri i botimeveI parë