Manipulimi I emocionit apo tranzicioni (Shqiptar)ne labirint Shiko më të madhe

Manipulimi I emocionit apo tranzicioni (Shqiptar)ne labirint

Shkelzen Halimi LOG0212

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Libër i cili trajton periudhën post-komuniste ose periudhën e tranzicionit në të cilën kaloi shoqëria shqiptare në Republikën e Maqedonisë (tanimë të Veriut). Nëpërmjet këtij libri publicistik, autori e njofton lexuesin me amullinë politike që e ka pllakosur shoqërinë dhe politikën shqiptare në Maqedoninë e Veriut.

100 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Logos - A
ISBN9789989587894

400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe112
ISBN9789989587894
Viti i Botimit2019
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri