Rruga per ne shtepine e shpetimit Shiko më të madhe

Rruga per ne shtepine e shpetimit

Milazim Krasniqi LOG0209

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një libër me një përmbajtje shumë interesante, me tregime të shkurta, por shumë domethënëse, të cilat autori i ka ndarë si: TwiTregime, PorTregime dhe ProfeTregime. Milazim Krasniqi edhe kësaj radhe, me një mjeshtri të veçantë, na e sjell shpirtëroren, atë pjesë që ndër vite është shtresuar në kujtimet e tija.

100 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Logos - A
ISBN9789989587702

250 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe88
ISBN9789989587702
V. Bot2019
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
VendndodhjaShkup