A I ka ardhur fundi shekullit amerikan Shiko më të madhe

A I ka ardhur fundi shekullit amerikan

Joseph S. Nye, JR LOG0201

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një tekst provokues mbi të ardhmen e SHBA-së si udhëheqës global, që po përballet me sfida siç janë çështjet racore, emigracioni dhe krimi, por që udhëheqë në shumë sektorë të rinj, teknologjia e informacionit, bioteknologjia etj.

100 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Logos - A
ISBN9789989587757

400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe128
ISBN9789989587757
V. Bot2019
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
PërkthyesiAli Pajaziti
VendndodhjaShkup