Ceshtje te etikes Shiko më të madhe

Ceshtje te etikes

Jean Jacques Wunenburger LOG0197

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Me këtë vepër Wunenburger plotëson një zbrazëtirë të madhe në sferën e polemologjisë morale” në kulturën tonë të përgjithshme dhe, në veçanti, në atë të shkencave sociale, por edhe e pasuron literaturën tonë shkollore dhe universitare për lëndën e etikës.

100 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Logos - A
ISBN9789989587528

1 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe524
ISBN9789989587528
V. Bot2019
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
PërkthyesiAltin Qefalia
VendndodhjaShkup