Jam Evrope Shiko më të madhe

Jam Evrope

Enis Sulstarova LOG0080

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Vështrim analitik nga pena e Sulstarovës për kthimin e botës ideore dhe intelektuale shqiptare drejt Europës dhe peripecitë e përjetuara.

100 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Logos - A
ISBN9789989584305

950 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe462
ISBN9789989584305
V. Bot2012
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
VendndodhjaShkup