Secilit Shqipërinë e tij Shiko më të madhe

Secilit Shqiperine e tij

Alfred Lela UE0019

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Personazhet janë po ato në përditshmërinë tonë, por vlera shquhet te këndvështrimi në procesin e komunikimit dhe kuptimit. Kjo duket ashiqare te 146 profilet e Alfred Lelës që janë qëmtuar me lupë prej profesionisti plot shije në punën e tij prej gazetari. "Secilit Shqipërinë e tij" është një lloj fjalori i profilit antropologjik të shqiptarit dhe shqiptarisë. Burrat dhe gratë e ditëve tona vihen në peshore dhe filtrohen në mënyrë të balancuar kontributet që japin në shoqëri

10 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

UET Press & MAPO Editions
Fletët326
ISBN9789928421104

1 400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Fletët326
ISBN9789928421104
Titulli origjinalUET Press & MAPO Editions
V. Bot2013
VendodhjaTirane
Numri i botimeveParë