Edhe një SHQIP Shiko më të madhe

Edhe nje SHQIP

Rudina Xhunga UE0012

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Libri sjell një përmbledhje prej 31 intervistash dhe debatesh historike, që sollën debatin ndryshe në Shqipëri dhe personazhe ekskluzivë që nisin me Kadarenë në Izrael dhe përfundojnë me Michel Houellebecq në Paris. Ky është botimi i radhës së autorës e cila ia dedikon emisionit "Shqip", ku u angazhuan mendjet me përfaqësuese shqiptare dhe emrat me më tepër ndikim bashkëkohor

500 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

UET Press
ISBN9789928190536

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Faqe478
ISBN9789928190536
Titulli origjinalUET Press & MAPO Editions
Viti i Botimit2015
VendodhjaTirane