33 Tranzicioni në intervistë Shiko më të madhe

33 Tranzicioni ne interviste

Sokol Balla UE0002

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Nga ekrani në libër, vijnë 33 intervistat më të spikatura të gazetarit Balla me personazhe të njohura të politikës, por edhe me protagonistë të zhvillimeve në Shqipëri. Ato janë dëshmi dhe artefakt në çdo kohë prandaj ky botim vlen si referencë për Shqipërinë e viteve 2000 për lexuesit edhe në të ardhmen

500 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

UET Press
ISBN9789995639297

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Faqe502
ISBN9789995639297
Titulli origjinalUET Press & MAPO Editions
Viti i Botimit2010
VendodhjaTirane