Zonja pa emer Shiko më të madhe

Zonja pa emer

Virion Graçi UP0101

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Zonja pa emër është historia e vetëvrasjes së një shkrimtari të ri, i cili, duke i dhënë fund jetës, afirmon përmasat mistike të dashurive të tij të mëdha dhe triumfon mbi banalitetin anakronik të një bote në rënie e zvetënim të pandërprerë.

45 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet MAX
Fletët192
ISBN978 99943 796 3 1

300 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët192
ISBN978 99943 796 3 1
Titulli origjinalBotimet MAX
V. Bot2005
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
Përmasat20x13