Burre, grua dhe femije Shiko më të madhe

Burre, grua dhe femije

Erik Segal BDR094

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Nga Erik Segal vjen një histori e paharrueshme dashuriedrama e një babai dhe të birit të tij që nuk e njohu kurrë si të tillëdhe e një martese që vë në provë gjithçka.

Më shumë detaje

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Dritan
ISBN9789992788424

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Erich Segal lindi më 16.06. 1937 në Nju Jork. Shkroi shumë drama e skenare filmash, nga këta të fundit është I njohur Yellow Submarine (Nëndetësja e verdhë). Nga romanet e tij më të famshmit janë Love Story (1969), Olivers Story (Historia e Oliverit) (1977), Man, Woman and Child (Burri, gruaja dhe fëmija) (1982).

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe223
ISBN9789992788424
V. Bot2003
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
Numri i botimeveI parë