Një natë tek Luiza Shiko më të madhe

Nje nate tek Luiza

Arbër Ahmetaj SB0071

Libër i ri

9 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Skanderbeg Books
Fletët182
ISBN978-9928-4241-9-8

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Gruaja quhej Luiza dhe vinte nga Islanda. E kisha njohur në një séancë nënshkrimesh, ku ajo kishte shërbyer verë, buzëqeshje dhe kartëvizita për pjesëmarrësit. Po, kishte pranuar t'I jepte një dorë ndihme librares që organizonte mbremjen për mua, me kusht që të mund të shperndante kartëvizitat, ta bënte të njohur shërbimin e saj, masazhin indian.

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët182
ISBN978-9928-4241-9-8
V. Bot2015
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
Numri i botimeveI parë