Adoleshenti (hc) Shiko më të madhe

Adoleshenti (HC)

Fjodor M. Dostojevski BUE015

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Bota intime e një djaloshi të zjarrtë përballë të papriturave të pakëndshme në një ndeshje të pakufishme me të vjetrën, bota e trazuar, e lodhur dhe e freskët njëkohësisht.

100 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

UEGEN
Fletët484
ISBN978992766727

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët484
ISBN978992766727
Titulli origjinalUEGEN
V. Bot2000
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 16 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveRibotim
PërkthyesiJorgji Doksani
RomanSagë&Histori