Shkretetira e tartareve Shiko më të madhe

Shkretetira e tartareve

Dino Buzzati A-007990

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Dhoma është" përmbytur nga terri, vetëm me zor të madh mund të dallohet bardhësia e krevatit dhe gjithçka tjetër është e zezë. Mbas pak duhej të dilte hëna. A do të arrijë ta shohë Drogo, apo do t'i duhet të iki më parë?

986 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

OMBRA GVG
ISBN9789928063311

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitPaperback
Faqe300
ISBN9789928063311
V. Bot2021
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveRibotim
PërkthyesiDritan Çela